Společnost Danestav s.r.o. působí na trhu od roku 2013 a nabízí služby v oblasti pozemních staveb a jejich rekonstrukcí.

Zaměřujeme se na výstavbu průmyslových hal a objektů, administrativních budov, kancelářských prostor a obchodních areálů. Mezi naše činnosti patří také stavba rodinných domů, zateplování a rekonstrukce objektů i opravy historických fasád.

Obrátit se na nás můžete také s návrhy a přípravou vašich budoucích projektů.

Náš tým stavebních odborníků s dlouholetou praxí v oboru je připraven se ujmout vašeho zadání od zpracování základní studie, přes přípravu projektové dokumentace, až po komplexní zajištění samotné stavby.

V případě zájmu o naše služby jsme schopni vypracovat nezávaznou cenovou nabídku a prakticky ihned po jejím odsouhlasení můžeme začít se stavebními pracemi. Naše firma je schopna realizovat zakázku tzv. „na klíč“, a to včetně projektové dokumentace a zajištění inženýrské činnosti (stavební povolení, odborný dohled a generální dodávku).

Naším cílem je zajistit spokojenost každého klienta kvalitním a odborným zpracováním jakéhokoliv zadání za přiměřené ceny.

Hlavní služby

mahle holysov

Průmyslové stavby

Výstavby, rekonstrukce a modernizace průmyslových objektů, zejména objektů pro skladové, logistické a výrobní účely.

Více informací

decathlon

Obchodní domy

Dobře postavená obchodní dům či komerční prostor je základem úspěchu. Komerční prostory musí působit přirozeně a vzbuzovat v klientovi zájem.

Více informací

motokary zlicin

Kanceláře a haly

Výstavby kancelářských budov splňující specifické požadavky na rozvržení, funkčnost vnitřního prostoru a vhodné budoucí pracovní prostředí.

Více informací

Další služby

rekonstrukce budov

Rekonstrukce budov

Kompletní rekonstrukce rodinných domů, komerčních a průmyslových objektů a zděných i panelových bytových domů, které vedou k zlepšení jejich stavu a zvýšení komfortu bydlení či užívání.

Více informací

zateplovani

Zateplování objektů

Kontaktní zateplovací systémy a provětrávané fasády. Provádíme zateplení fasád na všech typech staveb od panelových domů, přes bytové domy, až po novostavby.

Více informací

zpevnovani ploch

Zpevňování ploch

Provádíme veškeré zemní a výkopové práce, jako jsou výkopy základů, terénní úpravy, odvoz zeminy či zpevňování ploch, včetně demolice staveb.

Více informací

Reference

Golf House
BD Praha Výtah
Motokáry Praha
Rekonstrukce OC Jindřichův Hradec
RD Pilínkov
Mahle Behr Holýšov
Vodní kaskáda Buštěhrad
Rekonstrukce Liberec
OC Pardubice
BD Praha dům
Decathlon Praha
Jysk Mělník
RD Vesec