mahle holysov

Průmyslové stavby

Výstavby, rekonstrukce a modernizace průmyslových objektů, zejména objektů pro skladové, logistické a výrobní účely.

Více informací

decathlon

Obchodní domy

Dobře postavená obchodní dům či komerční prostor je základem úspěchu. Komerční prostory musí působit přirozeně a vzbuzovat v klientovi zájem.

Více informací

motokary zlicin

Kanceláře a haly

Výstavby kancelářských budov splňující specifické požadavky na rozvržení, funkčnost vnitřního prostoru a vhodné budoucí pracovní prostředí.

Více informací

Další služby

rekonstrukce budov

Rekonstrukce budov

Kompletní rekonstrukce rodinných domů, komerčních a průmyslových objektů a zděných i panelových bytových domů, které vedou k zlepšení jejich stavu a zvýšení komfortu bydlení či užívání.

Více informací

zateplovani

Zateplování objektů

Kontaktní zateplovací systémy a provětrávané fasády. Provádíme zateplení fasád na všech typech staveb od panelových domů, přes bytové domy, až po novostavby.

Více informací

zpevnovani ploch

Zpevňování ploch

Provádíme veškeré zemní a výkopové práce, jako jsou výkopy základů, terénní úpravy, odvoz zeminy či zpevňování ploch, včetně demolice staveb.

Více informací

Reference

Rekonstrukce OC Jindřichův Hradec
Motokáry Praha
Decathlon Praha
Vodní kaskáda Buštěhrad
Jysk Mělník
BD Praha Výtah
Mahle Behr Holýšov
RD Pilínkov
BD Praha dům
RD Vesec
Golf House
Rekonstrukce Liberec
OC Pardubice

Proč Danestav

politika kvality

Hlavním záměrem je vyvinout maximální úsilí, abychom poskytli zákazníkovi vysoce kvalitní služby, které uspokojí jeho požadavky a zajistí důvěru k naší organizaci. Kvalita spoluvytváří dobré jméno společnosti a je nutnou podmínkou pro její prosperitu.

  • Kvalitní a odpovědná práce každého pracovníka je zárukou úspěchu firmy
  • Pracovníci jsou díky komplexnímu zapracování, kontinuálnímu vzdělávání a podpoře vedení nositeli výkonnosti naší firmy
  • Cílem všech našich činností je 100% splnění všech předem stanovených požadavků zákazníka, včetně předvídání jeho budoucích potřeb.
  • Všichni naši dodavatelé jsou schopni dodávat přesně podle našich potřeb a specifikací.

Jsme tu pro vás

Jsme připraveni se ujmout vašeho zadání od zpracování základní studie, přes přípravu projektové dokumentace, až po komplexní zajištění samotné stavby.

KONTAKTUJTE NÁS
 

Naši klienti

  • decathlon
  • Golfhouse
  • jysk
  • caravan metropolit karting
  • mahle
  • warme

Decathlon

S firmou Danestav jsme realizovali v roce 2013 přestavbu obchodního centra v Praze na Chodově. S průběhem realizace přestavby i s fungováním zaměstnanců Danestav jsme byli maximálně spokojeni. Pan Kostelecký s námi byl v každodenním kontaktu a vše, co bylo předem domluveno, splnili bez jakékoliv časové prodlevy.

Jan Novák

Technický ředitel